KARİYER

KYOCERA Document Solutions, yüksek teknolojili seramikler, elektronik aksamlar, güneş panelleri ve cep telefonları dahil lider elektronik ekipman üreticisi KYOCERA Corporation kuruluşudur.

Osaka, Japonya'da bulunan Merkez Ofisi ile KYOCERA Document Solutions, yazıcı, çok fonksiyonlu fotokopi ürünleri ve doküman çözümleri üreticisi olarak global liderler arasındadır. 120'yi aşkın ülkede müşterilerimizle çalışan 9.300'den fazla çalışan bulunmaktadır. KYOCERA Document Solutions, hem yazıcı, hem de fotokopi pazarlarındaki geçmişi ile eşi benzeri görülmemiş bir pozisyondadır.

KYOCERA Document Solutions'ın Türkiye Ofisi KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş., İstanbul Genel Merkez olmak üzere, Ankara, İzmir ve Bursa'da bulunan Bölge Müdürlükleri ve Türkiye çapında yaygın bayi organizasyonu ile dinamik ve uluslararası büyüyen bir ağ içerisindedir. Yaklaşık 250 çalışanımız ile birlikte büyüme modelimiz düzenli olarak, farklı birçok departmana yönelik heyecanlı iş fırsatlarını beraberinde getirmektedir. 

Yeni fikir ve insiyatiflerini bize sunacak olan adaylarımızdan beklediğimiz temel özellikler müşteri odaklılık ve proaktifliktir.

Eğer siz de bu takımın bir parçası olmak istiyorsanız açık pozisyonlarımıza göz atın

ya da

CV'nizi ik@dtr.kyocera.com adresine iletin.

 

Scroll to top