Ecosys Teknolojisi

KYOCERA’nın amacı düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunan ürünler üretmek ve ürünlerin çevreye olan etkilerini en aza indirgemektir.

ECOSYS yazıcılar toner haznesinden ayrı olan patentli uzun ömürlü drum teknolojisine sahiptir ve böylece toner bittiğinde drum değişimini ortadan kaldırır – bu sayede katı atık oranını düşürür.

ECOSYS yazıcılar uzun ömürlü sarf malzemeleri ve baskı başına en düşük maliyetleri bir araya getiren bir yazdırma çözümü sunar. Geleneksel kartuş bazlı yazıcıların işletme maliyetleri, ürünün ömrü boyunca, orijinal satın alma fiyatından daha yüksek olabilir.

Devamlı kartuş değişimi ihtiyacını ortadan kaldıran ECOSYS yazıcılar çevresel etkenlerin azaltılmasına yardımcı olur – sadece KYOCERA yazıcılar bu önemli çevresel faydayı sağlar.

Uzun ömür teknolojimiz ve tasarımımız sarf malzemelerin kullanımını, CO2 emisyonlarını ve TEC* değerlerini azaltır.

Bir ECOSYS yazıcısının ömrü boyunca %85’e varan elektrik tasarrufuna ulaşılabilir.

*TEC (Typical Electricity Consumption) değeri uluslararası Energy Star program standardına uyum sağlamak için gerekli olan bir kriterdir. Bir hafta içerisinde kullanılan elektriği, tahmini çalışma ve uyku/kapalı modunu ve iki günlük uyku/kapalı modunu belirtir.

Scroll to top