BLI’a Göre Sınıfının En İyisi KYOCERA TASKalfa 9002i

01 Ekim 2018 Pazartesi

KYOCERA Document Solutions’ın (Kyocera) dakikada 90 sayfa baskı hızıyla öne çıkan yeni siyah beyaz çok fonksiyonlu fotokopi makinesi (MFP), BLI Yaz Ödülleri kapsamında sınıfının en iyi MFP’si seçildi.

Geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sürülen dakikada 90 sayfa baskı hızına sahip A3 MFP TASKalfa 9002i, Kyocera’nın her türden ve ölçekten ofisin ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan zengin ürün gamında yoğun baskı iş akışlarını gerçekleştirebilecek hızı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. TASKalfa 9002i başta eğitim ve kamu sektörleri ile büyük ölçekli işletmelerin tasarım departmanları olmak üzere dayanıklılık, hız ve düşük baskı maliyetlerinin önemli olduğu her alanda tercih ediliyor.

Keypoint Intelligence – Buyers Lab direktörü George Mikolay TASKalfa 9002i’nin başarısıyla ilgili görüşlerini; “KYOCERA TASKalfa 9002i, özellikle ortadan büyüğe kadar olan ölçekteki firmalar için ideal nitelikler sergileyen üstün kaliteli bir MFP. Ürünün yüksek dayanıklılığı ve baskı kalitesi, güçlü fonksiyonları ve Kyocera’nın akıllı çözüm platformu HyPAS (Gelişmiş Çözümler için Hibrit Platform) sayesinde verimliliği artıran, maliyetleri kontrol altına alan ve baskı güvenliği sağlayan yazılım çözümleriyle işletmeleri yüksek maliyetlere katlanmak durumunda bırakmadan da geliştirilebilmesi onu son derece değerli kılıyor. ”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Scroll to top