En Güvenilir Renkli Fotokopi Markası KYOCERA Document Solutions

14 Ağustos 2018 Salı

Dünyanın önde gelen bağımsız baskı teknolojisi değerlendirme kuruluşlarından Buyers Lab (BLI), KYOCERA Document Solutions’ı (Kyocera) En Güvenilir Renkli Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinesi Markası olarak belirlediğini duyurdu.

İçinde bulunduğumuz 2018 yılında ilk kez verilmeye başlanan ve üç yıl geçerlilik süresine sahip olan ödül, çok fonksiyonlu fotokopi makinelerinin (MFP) tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konusunda mükemmelliği yakalayan firmaları ortaya koymak üzere hazırlandı. Bu prestijli ödülün sahibi olacak markanın belirlenmesi adına BLI laboratuvarında dayanıklılık ve bozulma sıklığı gibi önemli faktörleri analiz etmeye yönelik sıkı bir test prosedürü gerçekleştirdi.

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri sağlayıcılarından biri olan Kyocera'nın ürünleri renk kalitesi, baskı hızı ve düşük maliyetli baskı kategorilerinde 10 üzerinden 10 puan alarak tüm testleri başarıyla tamamladı. Sonuçlar, Kyocera ürünlerinin zamana karşı dayanıklılıklarını ve uzun süreli kullanımdan sonra bile üstün kaliteli çıktı üretebilme kabiliyetlerini ortaya koydu.

BLI direktörlerinden George Mikolay, konuyla ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi;

“Kyocera'nın tüm renkli MFP'leri, testlerimizden 10 üzerinden 10 puan almayı başararak yüksek bir güvenilirlik seviyesi ortaya koydu. Düşük yanlış besleme oranları ve sıfır servis müdahalesi gereksinimi ile Kyocera MFP'lerin kullanıcıların verimliliğini en üst seviyeye çıkarmak ve sürdürmek için tasarlandıkları kanıtlanmış oldu.”

 

 

 

 Scroll to top