KYOCERA'dan ECOSYS Serisine 7 Yeni Ürün

01 Haziran 2018 Cuma

KYOCERA Document Solutions (Kyocera); ödüllü ECOSYS serisi yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi ürünlerine 7 yeni model daha eklendiğini duyurdu.

Ekonomi, ekoloji ve sistem kavramlarından türeyen ve işletmelerin baskı iş akışlarını ve baskı maliyetlerini optimize ederken çevre üzerindeki etkiyi de minimuma indiren serinin yeni üyeleri arasında ECOSYS P7240cdn, P6235cdn ve P6230cdn olmak üzere 3 adet A4 renkli yazıcı ve ECOSYS M6635cidn, M6235cidn, M6630cidn ve M6230cidn olmak üzere 4 adet A4 renkli çok fonksiyonlu fotokopi makinesi bulunuyor.

Hızları dakikada 30 ila 40 sayfa arasında değişen yeni Kyocera ürünleri; geliştirilen ilk baskı çıkma süreleri ve tarama kapasiteleri ile baskı cihazı başında harcanan zamanı azaltarak ofis verimliliğini artırıyor. Tüm yeni ürünlerde standart olarak yer alan 1200 piksel renkli baskı kalitesi ise daha canlı renkler ve keskin çizgiler basılabilmesini sağlıyor. 

ECOSYS ailesinin yeni üyelerinin sahip oldukları düşük işletim maliyetleri, onları KOBİ'ler için ideal hale getiriyor. Yeni yazıcı ve MFP'ler, KYOCERA'nın uzun ömürlü drum teknolojisine dayanan çevreye duyarlı benzersiz ECOSYS tasarımını barındırıyor. Tek sarf malzemesinin toner olmasına dayanan ECOSYS teknolojisi bakım, yönetim ve sarf malzemeleriyle ilgili toplam sahip olma maliyetini en aza indiriyor. Energy Star 3.0 uyumlu ürünlerin düşük güç tüketimi ise elektrik sarfiyatını düşürüyor.

Kyocera’nın akıllı çözüm platformu HyPAS uyumlu olan yeni ECOSYS M6635cidn, M6235cidn, M6630cidn ve M6230cidn MFP modellerinin fonksiyonları; çeşitli doküman çözümleri yazılımları ile kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına ve iş akışlarına göre zenginleştirilip optimize edilebiliyor.

Yeni cihazlar sahip oldukları AirPrint, Google Cloud Print, KYOCERA Mobile Print ve Mopria gibi mobil baskı desteği sayesinde kullanıcıların iOS ve Android mobil cihazlarından doğrudan baskı alabilmelerine ve tarama yapabilmelerine olanak tanıyor. Kyocera'nın opsiyonel veri güvenliği yazılımı Data Security Kit ile sabit diske yazılan verilerin etkin biçimde şifrelenmesi ve gerektiğinde veri üzerine yazma metotlarıyla ele geçirilemez biçimde tamamen silinmesi mümkün hale geliyor.

 

 

 

 Scroll to top