Baskının geleceği mürekkep püskürtmeli üretim yazıcılarında

10 Ekim 2019 Perşembe

İstanbul, Türkiye – 10.10.2019: Dünyada teknoloji gelişmeye devam ediyor ve şirketler de yatırım getirilerini optimize ederken inovatif özellikler sunabilmek için yeni yollar arıyor. Baskı dünyasında ise kimi zaman bunun elde edilmesi zor. Buna rağmen dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketi Kyocera Document Solutions Türkiye, potansiyeli ve karlılığı aynı anda en yüksek düzeye çıkartabilmenin yolunun mürekkep püskürtmeli üretim yazıcılarında olduğuna inanıyor.

Şirketler, dış kaynak kullanmadan ve güvenli verilerinin kontrolünü kaybetmeden çevresel olarak sürdürülebilir ve düşük maliyetli baskı yöntemleri ararken, baskı sektöründe en yüksek büyüme oranını yakalayanlardan biri üretim yazıcıları oldu. Mürekkep püskürtmeli yazıcıların daha hızlı, daha yüksek kaliteli ve daha ucuz hale gelerek yükselişi, bu alanda mürekkep püskürtmeli cihazların yükselişine yol açtı. Bu da şirketlerin baskı ihtiyaçlarını uygun şekilde karşılamalarına olanak sağladı.

Kyocera Document Solutions Europe Üretim Yazıcısı Müdürü Marcel Ebbenhorst bu durumu şöyle yorumladı: “Mürekkep püskürtme teknolojisi son yıllarda hızla gelişiyor ve endüstride bunun etkileri görülmeye başladı. Şirketlerin bu ürünlere talebi arttıkça ve faydaları daha net görüldükçe üretim yazıcısı sektörünün mürekkep püskürtme teknolojisine her geçen gün daha fazla güveneceğine inanıyoruz. Bu cihazların sunduğu yüksek yatırım getirisi, esneklik ve güvenlik, hızla devam eden büyüme ile baskı endüstrisinin son yıllardaki başarılı sektörlerinden biri haline gelmesini sağlayan özelliklerinden sadece üç tanesi. Ancak bu teknolojinin faydalarına odaklanarak baskı endüstrisinin geleceğini tam anlamıyla sürdürülebilir bir temele oturtabiliriz.”

Basit ve hızlı kişiselleştirme gibi ek özellikleri ile üretim yazıcıları, günlük işlerinde büyük ölçekli baskılarını isteğe göre düzenleme imkanından da faydalanarak yapmak isteyen şirketlerin bir sonraki adımı için mantıklı bir seçenek haline geliyor. Müşteriler ve işletmelerin iletişimlerinde kişiselleştirmenin değerine odaklanmasıyla birlikte üretim yazıcıları, çeşitli cihazlar, maliyetli şablonlar veya kısa baskı süreleri gibi karmaşık prosedürleri bahsi geçen özellikler ile sunarak on yıllık bir problemin çözümünü sunuyor. 

Finans, sigorta veya kamu hizmeti şirketleri gibi endüstriler, veri güvenliği için ihtiyaç duyulan asgari çözüm olan kurum içi baskı operasyonlarının çalışma ortamlarına getireceği faydayı gördüklerinden bu teknoloji ile ilgili nispeten daha hızlı adımlar attılar. Mürekkep püskürtmeli üretim yazıcılarındaki gelişmeler buna imkân tanıyor. Teknoloji verimli bir şekilde gelişmeye ve büyümeye devam ettikçe daha fazla sayıda işletme önerilenleri yakından takip ediyor. ‘Üretim yazıcısı: Gelecek mürekkep püskürtmeli yazıcılarda’ başlıklı yayınımız, benzer şekilde konuyu takip etmeye yeni başlayanlar ve uzmanlar için kapsamlı bir rehber niteliğinde.

Şirketin çalışmanın her alanında her zaman yaratıcı olma felsefesine dayanarak, Kyocera’nın sektör bilgisi, işletmelerin dokümantasyonunu başarılı şekilde yönetmelerine odaklanan yeni fırsatların önünü açacaktır.

Bu amaçla, Kyocera ‘Üretim yazıcısı: Gelecek mürekkep püskürtmeli yazıcılarda’ başlıklı bir yayın hazırladı. Yayında, endüstrinin büyümesinin itici gücü olan motivasyon ve faktörler ile doküman çözümleri endüstrisinin en rekabetçi sektörünü nelerin beklediğini derinlemesine inceliyor. Teknoloji verimli bir şekilde gelişmeye devam ettikçe daha çok sayıda işletme önerilenleri yakından takip edenler için bu eKitap kapsamlı bir rehber olacaktır.

 ‘Üretim yazıcısı: Gelecek mürekkep püskürtmeli yazıcılarda’ başlıklı yayınımıza buradan ulaşabilirsiniz.Scroll to top