Dijital Çağa Ayak Uydurmanın Anahtarı Mobilite ve Bulut Teknolojisi

07 Ocak 2019 Pazartesi

KYOCERA Bilgitaş; dijital dönüşüm çağında mobil teknolojilere ve bulut platformlarına yatırım yapmanın günümüzde rekabet avantajı elde etmek isteyen işletmeler için yaşamsal öneme sahip olduğunun altını çiziyor.

Günümüz iş dünyasında başarılarını sürdürmek isteyen işletmelerin, daha önce hiç olmadığı kadar mobil olmaları gerekiyor. Şirketlerin tek bir ofis lokasyonunda, dört duvar arasında faaliyet göstermeleri artık mümkün değil. Modern çağda mobil çalışma ve mobilite, dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin gelirlerini ve verimliliği arttırmak için benimsedikleri bir norm haline gelmiş durumda. Mobil teknolojiler ve bulut platformları, her boyuttan işletmeye mobilitenin potansiyelinden tam anlamıyla faydalanmanın kapılarını açarak değişimi daha kolay ve gerçekleştirilebilir kılıyor.

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. İş Geliştirme & Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil; mobilite ve bulutun işletmelerde yol açtığı endişeleri, bu teknolojilerin önemini ve KYOCERA’nın gelişmiş doküman çözümleri ile müşterilerinin mobilitenin ve bulutun avantajlarından faydalanmalarına nasıl yardımcı olduğunu şu şekilde özetliyor;

“Dijital dönüşüm yolculuğunun her adımında olduğu gibi, mobiliteye geçiş süreci konusunda da çeşitli endişeler dile getiriliyor. Ancak, bu endişelerin şirketleri gerekli aksiyonları almaktan alıkoymak yerine adımlarını planlı ve dikkatli biçimde atmaya teşvik etmesi gerekiyor. İşletmeler mobiliteyi ve bulut teknolojisini iş akışlarını düzene koymak ve yeni iş fırsatları yaratmak için daha fazla kullandıkça, bulutun dünyanın her yerindeki esnek işgücüne sunabileceği faydalar giderek daha iyi görülüyor. Mobil teknolojiler ve bulut, işletmelere ve çalışanlarına değerli veri ve bilgilere her an, her yerde erişebilme imkanı sağlıyor.

KYOCERA Document Solutions olarak bu konuda her geçen gün yeni ve güçlü adımlar atıyoruz. Günlük ofis işlerinde müşterilerimizin en büyük yardımcıları olan yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerimiz iOS ve Android platformlardan çıktı almaya ve göndermeye yarayan pek çok mobil uygulamayı destekliyor. Başta güvenli baskı yazılımımız KYOCERA Net Manager olmak üzere doküman güvenliğine yönelik çözümlerimiz kullanıcıların mobil işlevlerden güvenlik endişesi olmadan yararlanmalarına olanak tanıyor. Bulut üzerinde çalıan gelişmiş uzaktan cihaz yönetimi uygulamamız KYOCERA Fleet Services ise; müşterilerimize nesnelerin internetinin avantajlarından cihaz filolarının etkin yönetiminde yararlanma şansı sunuyor.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Scroll to top