KYOCERA 2018’de de Türkiye A3 Fotokopi Pazar Lideri

13 Şubat 2019 Çarşamba

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. (KYOCERA Bilgitaş); uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC'nin açıkladığı son verilere göre 2018 yılında A3 fotokopi makinelerinde Türkiye pazar lideri oldu.

A3 fotokopi makineleri segmentinde hem renkli, hem de siyah beyaz ürünlerde pazar lideri olan ve bu segmentte %23,18 toplam pazar payıyla ön plana çıkan Kyocera Bilgitaş’ın İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil haber hakkındaki görüşlerini şu şekilde aktardı;

"A3 fotokopi makineleri, Kyocera Bilgitaş olarak Türkiye pazarında liderliğimizi uzun yıllardır sürdürdüğümüz bir segment. Yüksek kaliteli ve maliyet dostu donanım ürünlerimizle bu alanda lider olmanın gururunu yaşıyoruz. İlerleyen dönemde hedefimiz, pazar payımızı her geçen yıl pekiştirdiğimiz A4 fotokopi makinesi ve yazıcı segmentinde de benzer başarılar yakalamak olacak. Bu açıdan 2018 yılı yaz aylarında Türkiye’nin önde gelen IT distribütörlerinden Boğaziçi Bilgisayar ile başlattığımız iş ortaklığı bizim için son derece önemli.

Bunun yanı sıra, işletmelerinin kendilerine has ihtiyaçlarına en iyi biçimde cevap vermek için maliyet kontrolünden baskı güvenliğine, doküman yakalamadan mobil baskıya her alanda geliştirilen etkin doküman çözümlerimizle de müşterilerimize değer katacağız. Bu süreçte donanım ve yazılım ürünlerimizin baskı maliyetlerinin azaltılması, verimliliğinin arttırılması ve iş akışı optimizasyonunun sağlanması amacıyla en etkin biçimde bir araya getirilerek konumlandırılmasını içeren MDS (Yönetilen Doküman Hizmetleri) çözümümüzü etkin biçimde ön plana çıkarmayı hedefliyoruz."

 Scroll to top