Kyocera TASKalfa serisi Buyers Lab Yaz 2019 Ödülü aldı.

25 Eylül 2019 Çarşamba

Buyers Lab, beş adet Yaz 2019 Fotokopi Pick ödülü ile Kyocera'yı ödüllendirdiğini açıkladı. Bu ödüller Kyocera’nın TASKalfa ürün gamında üç renkli ve iki siyah beyaz çok fonksiyonlu fotokopiye verildi.

Kyocera’nın A3 renkli çok fonksiyonlu fotokopi ürün gamından TASKalfa 6053ci, TASKalfa 4053ci ve TASKalfa 3253ci’nin yanı sıra siyah ve beyaz A3 çok fonksiyonlu fotokopi TASKalfa 6003i ve TASKalfa 5003i ödül aldı. Tüm cihazlar performans, güvenilirlik ve tutarlı görüntü kalitesi dahil olmak üzere çeşitli avantajlar ve özellikler açısından “olağanüstü” olarak nitelendirildi.

Buyers Lab'de Fotokopi Makinesi ve Üretimden Sorumlu Genel Müdür George Mikolay konuyla ilgili düşüncelerini şu şekilde dile getirdi “Kyocera’nın hikayesi güvenilirlikle başlıyor. Toplamda yaklaşık 600.000 gösterim testinde sadece üç kere kağıt beslemesinde sorun yaşadık. Uzun ömürlü sarf malzemeleri göz önüne alındığında, arıza nadiren bir endişe kaynağı olacaktır. Kyocera’nın En Güvenilir Renkli Fotokopi Makinesi Markası ödülünü alması, şirketin bu alandaki üstünlüğünü vurguluyor. ”

Bu cihazlar, karmaşık işlerin düzenlenmesine, güvenliği artırmaya ve maliyetleri düşürmeye yardımcı olan özelleştirilmiş iş akışı çözümlerinin sorunsuz bir şekilde bütünleştirilmesine olanak sağlamak için HyPAS teknolojisini kullanır. Bu, kaliteden ödün vermeden yaptıkları yatırımın geri dönüşünü bekleyen ve çok fonksiyonlu fotokopilerden yalnızca en iyisini isteyen kuruluşlara esneklik ve adaptasyon sağlar.

BLI Pick ödülleri, yaz ve kış aylarında ofis cihazları için yılda iki kez  Buyers Lab’ın kapsamlı laboratuar testlerinde en iyi performansı sergileyen ürünler için verilir.

Kyocera Document Solutions, gelişmiş işlevsellik ve güvenilirliği etkileyici eko-kimliklerle birleştiren çok fonksiyonlu fotokopiler ve yazıcılar üreterek ofislerde doküman yönetimini destekler. Ayrıca, ofis ortamlarındaki derin anlayıştan yararlanarak şirket, belge iş akışı işlemlerinin yanı sıra dijital güvenliği, üretkenliği ve verimliliği artıran çözümleri dijitalleştiren ve otomatikleştiren bir yazılımlar sunmaktadır. Şirket, toplam doküman çözümleri sayesinde müşterilerinin işletmelerinin büyümesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil Kyocera’nın bu ödülleri kazanmasından gurur duyduğunu belirterek konuyla ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etmiştir; “Cihazlarımızın Buyers Lab’dan pazarın önde gelen ödüllerini kazanması bizim için onur verici. TASKalfa serisi cihazlarımız müşterilerimizin taleplerine göre üretiliyor. Bu, müşterilerimizin kaliteli bir doküman basmak istediklerinde akıllarında bir soru işareti olmadan Kyocera ürünlerine güvenebilecekleri anlamına geliyor.”

 

 

 

 

 

 

 

 Scroll to top