Kyocera, üstün baskı kalitesi sağlayan dört yeni uzun ömürlü, yüksek performanslı TASKalfa çok fonksiyonlu fotokopi makinesini piyasaya sürdü

06 Kasım 2019 Çarşamba

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions Türkiye, her boyuttaki işletme için maliyet etkin ve üretken bir şekilde optimum performans sağlama konusunda uzmanlaşmış yeni mükemmel TASKalfa çok fonksiyonlu fotokopi makinelerini piyasaya sürdü.

Serinin yeni eklemeleri, TASKalfa 7003i, TASKalfa 8003i, TASKalfa 9003i ve TASKalfa 308ci,görüntü kalitesinden ödün vermeden çeşitli boyutlardaki işletmelerin seri baskı yeteneklerini geliştirmelerine yardım ederek rekabetçi fiyatlarla yüksek kalitede güvenilir ürünler üreten bir kuruluştan en yeni gelişmeleri sunar.

Önceki lazer siyah beyaz A3 modellerin üzerine üretilen yeni TASKalfa 7003i, 8003i ve 9003i serisinin en hızlı modeli olan TASKalfa 9003i dakikada 90 sayfa A4 çift yönlü baskı hızı gibi etkileyici özelliklere sahiptir. İnanılmaz derecede dayanıklı bileşenler, verimli ve güvenilir bir çalışmayı garanti eder ve işyerinde üretkenliği sağlayacak olan ürün 10.1 inçlik gelişmiş dokunmatik paneliyle orta ve küçük ölçekli yoğun işletmelere gelişmiş kullanılabilirlik sunar.

Bu TASKalfa’lar, kullanıcıların e-posta aktarım boyutuyla sınırlandırılmadan büyük hacimli taranan verileri kolayca almalarını sağlayan sunucusuz çözümlerle birlikte geliyor. Ek olarak, kuruluşların çok fonksiyonlu fotokopiyi benzersiz ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerine izin veren mükemmel sonlandırma seçenekleri sunuyor.

Yeni duyurulmuş diğer modele bakıldığında, TASKalfa 308ci, daha önce BLI tarafından En Güvenilir Renkli Fotokopi MFP Marka Ödülü'nü kazanan ürün grubuna katılacak. Yeni lazer A4 renkli çok fonksiyonlu fotokopi, işletmelerin gelişmiş görüntü renk kalitesiyle dakikada 30 sayfa A4’e kadar baskı yapmalarını sağlar.

TASKalfa 308ci'nin yüksek verimliliği, yüksek kağıt kapasitesi, çeşitli işlevler ve mobil benzeri sezgisel işlemlerle hızlı tarama hızı ile özellikle dikkat çekicidir. Bu yeni cihazın ve tüm TASKalfa serisi cihazların ayırt edici özelliklerinden biri olan aylık baskı kapasitesi bu cihazda 200.000 sayfadır. Bu özellik, şirketin topluma ve çevreye olan uzun vadeli bağlılığını yinelemektedir.

Piyasaya yeni sürülen tüm ürünler HyPAS platformunu içeriyor ve aynı zamanda Kyocera’nın yenilikçi Fleet Services çözümüyle bağlantılı olacak. Uzak panel işlevi, servis sağlayıcıların müşterilerin ihtiyaçlarını karbon emisyonlarını azaltacak şekilde uzaktan izlemelerine ve yönetmelerine olanak sağlar ve servis personelinin tesis dışında cihaz bakımını gerçekleştirmesini sağlar.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil piyasaya sürülen yeni cihazlarla ile ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etmiştir; “TASKalfa 7003i, TASKalfa 8003i ve TASKalfa 9003i, baskı hacimlerinden bağımsız olarak en yüksek kaliteyi sağlayabilecek cihazlar sağlama mirasımızı sürdürüyor. Aynı şekilde, TASKalfa 308ci, farklı ölçeklerdeki işletmelere hitap edecek benzersiz gelişmelerle ürün yelpazesine olağanüstü bir katkı sağlıyor. Bu yeni cihazlar daha fazla güvenlik, daha fazla dayanıklılık ve sayfa başına mükemmel maliyet sunarak küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal olacak.”

Kyocera teknolojisinin güvenilirliği, bakım ve yedek parça ihtiyacını azaltır, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmaya ve gereksiz tüketimi en aza indirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda tutarlılığı da garanti eder, böylece hızlı iş ortamları görüntü ve renk kalitesini korurken yüksek hacimler elde edebilir.

Bunlar, çalışma alanlarının verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için farklı ölçeklerdeki işletmelere verimli, kullanımı kolay ve enerji konusunda bilinçli seçenekler sunacak olan değerli yeni eklemelerdir.

 

 

 

 Scroll to top