KYOCERA Bilgitaş 2019 Bayi Toplantısı Gerçekleşti

01 Nisan 2019 Pazartesi

Türkiye A3 fotokopi Pazar lideri KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.’nin (KYOCERA Bilgitaş); geleneksel bayi toplantısı bu yıl 9-10 Mart tarihleri arasında Antalya Limak Lara Otel’de gerçekleşti.

8 Mart Cuma günü otele giriş yapan KYOCERA Bilgitaş bayileri düzenlenen hoş geldin kokteylinde hem stres attılar, hem de geçtiğimiz yıldan bu yana yaşanan gelişmeleri değerlendirdiler. Cumartesi günü gerçekleştirilen bayi toplantısında KYOCERA Bilgitaş bayilerinin firmanın yıllardır sürdürdüğü pazar liderliğine olan katkıları üzerinde duruldu. Toplantının odağında, KYOCERA Bilgitaş’ın A3 fotokopi makinesi alanında uzun yıllardır koruduğu pazar liderliğini son teknoloji donanım ürünleri ve gelişmiş dokümantasyon yazılımları sayesinde A4 boyutlu cihazlara ve doküman çözümlerine de taşıma hedefi vardı. Toplantı sonunda 2018 yılında kendi bölgelerinde en yüksek satış rakamlarına ulaşan bayilere ve üstün satış başarısı göstererek Türkiye birincisi olan bayiye ödülleri takdim edildi. Bayi toplantısında gelecek dönem için hedeflerini gerçekleştiren bayilere ödül olarak sunulacağı açıklanan Moldova gezisi ilgiyle karşılandı.

Hafta sonunun geri kalanında şirket yöneticileriyle vakit geçiren ve serbest zamanlarını değerlendiren KYOCERA Bilgitaş bayileri toplantıdan yüksek moralle ayrıldılar. 

 

 

 Scroll to top