Kyocera Document Solutions Türkiye, yeni kompakt A4 siyah beyaz yazıcılarıyla ofislere çevre dostu verimliliği getiriyor.

01 Temmuz 2019 Pazartesi

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions Türkiye, yeni A4 siyah beyaz ECOSYS serisi yazıcılarını piyasaya sürdü. Bu cihazlar şirketlerin güvenli ve verimli baskı almasına ve çevreye olan etkilerini önemli ölçüde azaltmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu yeni ECOSYS serisi, Kyocera’nın A4 siyah beyaz yüksek hızlı lazer yazıcılar portföyüne eklenen en son ürünlerdir. Bu üstün teknolojiye sahip cihazlar, yüksek hacimli dokümanları basabilecek şekilde geliştirilmiştir; böylece kullanıcılar artan baskı hacimlerini verimli ve çevre dostu bir şekilde yönetebilmektedir.

ECOSYS P3145dn, ECOSYS P3150dn ve ECOSYS P3155dn yüksek üretkenliği sürdürülebilirlikle birleştiriyor. Serinin yenilenen tasarımı ile kullanıcı deneyimini ve genel performansı artırmak için geliştirilen özellikleri, onu önceki serilerden ayırıyor. Özellikle ECOSYS P3155dn, yenilenen kompakt tasarımı sayesinde kullanıcılara yaklaşık %41 oranında alan tasarrufu sağlıyor.

ECOSYS P3145dn, ECOSYS P3150dn ve ECOSYS P3155dn yüksek verimliliğe sahip olup önceki serilere göre ilk baskı süresi %13 oranında daha hızlıdır. Bu gelişme, cihazlarda yer alan yeni poligon motor kontrol akışı sayesinde sağlanmıştır.

ECOSYS P3145dn 300.000 sayfalık ECOSYS P3150dn ve ECOSYS P3155dn ise 500.000 sayfalık drum üniteleriyle kullanıcıların maliyet avantajı elde etmesini sağlar. Seride yer alan ECOSYS P3155dn cihazın 12.500, 15.500 ve 25.000 ömürlü olmak üzere üç farklı tonerle uyumlu olması da kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sahip oldukları çevre dostu kağıt hamuru ambalajları cihazların çevre dostu olduğunu göstermektedir.

Cihazların sahip olduğu Data Security Kit özelliği sayesinde kullanıcılar özel dokümanlarını ve bilgilerini koruma altına alabilmektedir. Data Security Kit, cihazın hard diskinde saklanan bilgileri tekrar şifreleyerek koruma altına alır ve hard diskle beraber ücretsiz olarak aktif edilebilmektedir.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil yeni ECOSYS serisi cihazlarla ilgili düşünceleri şu şekilde ifade etmiştir; “Kyocera Document Solutions Türkiye olarak büyümek için gayret göstermek gerektiğine inanıyoruz ve bu yüzden ECOSYS ürünlerimiz gibi temel ürün çeşitlerimizi her zaman iyileştirmek istiyoruz. Yeni ECOSYS A4 siyah beyaz yazıcılarımız sayesinde şirketler, baskı verimliliklerini, çevresel sürdürülebilirliklerini ve bilgi güvenliklerini arttıracaklar. “

 

 

 Scroll to top