Kyocera Document Solutions, ikonik şirketin geleceğe ilişkin vizyonu ile uyumlu hale getirilen, yenilenmiş marka kimliğini ilk kez sergiliyor

09 Nisan 2019 Salı

Osaka, Japonya - 9 Nisan 2019: Kyocera Document Solutions, bugün, yeni global kurumsal marka kimliğini duyurdu.

Yeni marka kimliği, dünyanın dijital ekonomisinin fırsatlarını yakalama konusunda Kyocera Document Solutions’ın müşterilerine yardımcı olmada artan rolünü yansıtıyor. Ve bu da, kendi ticari faaliyetlerini optimize etmeleri için müşterilere büyük miktardaki doküman verisinin yönetimi, içgörü sağlanması ve çeviklik kazanılmasında yardımcı olmak konusunda kurumun artan bağlılığını ifade ediyor.

Kyocera Document Solutions’ın yeni marka kimliğinin arkasındaki temel fikir, değişikliği yönetmek için kurumların bilgiyi işe aktarmasına yardımcı olmak.

Yeni marka konsepti, müşterilerin iş potansiyellerini en üst seviyeye çıkartmasına yardımcı olmak üzere Kyocera Document Solutions’ın donanım, yazılım ve servis çözümlerini birleştirmek için uzman yetenek ve teknoloji mükemmeliyeti alanlarında global kaynaklarını bir araya getirme önceliğini ifade ediyor. Kyocera’nın, bir rekabet üstünlüğü elde etmek için kendilerini çevreleyen sonsuz bilgi hacminin anlamlı hale gelmesinde şirketlere yardımcı olma konusunda benzersiz bir konuma sahip olduğunu yansıtıyor.

Kurulduğu günden beri yaptığı gibi Kyocera, yönetiminin temeline insan ilişkilerini yerleştiriyor. Toplam doküman çözümlerinin tasarımında mükemmeliyeti yakalayabilmek için bir araya getirilen insan ve teknoloji kaynaklarını yansıtmak üzere el yazısı tarzında görsel jestler, benzersiz grafiksel ikonlar ve yeni, cesur renk paleti başta olmak üzere kapsamlı bir iletişim araçları seti oluşturuldu.

Şirkete göre, müşterilerin bilgiyi işe aktarma vizyonunu hayata geçiren taraf her zaman insanlar olacak. Bunu göz önünde bulunduran Kyocera Document Solutions, insan dokunuşuna sahip görsel tasarımlar benimseyerek kendisini insan odaklı bir marka olarak gösterecek.

Bir araya geldiklerinde bu öğeler, Kyocera Document Solutions’ın şu anda ne olduğuna ve önümüzdeki yıllarda ne olacağına dair niyetini temsil ediyor: gelecekte de başarı için insanlara yardımcı olmak ve işletmeleri desteklemek amacıyla iş ortakları ve müşterileri ile yaptığı aktif işbirliği dünya çapında bütünlük gösteren, yenilikçi bir şirket.

Bir markanın görsel kimliğinin dijital dünyada önemli olmasının üç nedeni makalesini okumak için tıklayın.

Kyocera Document Solutions, bir değişime ihtiyacı olduğunu nasıl tespit etti? makalesini okumak için tıklayın.

Marka Kişiliği: Dijital marka çalışmasında diğerlerinden çok daha önemli bir etken makalesini okumak için tıklayın.Scroll to top