ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARISI - PF-410

11 Nisan 2019 Perşembe

KM-1620, KM-1635, KM-1650, KM-2020, KM-2035, KM-2050, KM-2550 modellerine takılı opsiyonel Kağıt Besleyici (PF-410) için ücretsiz kontrol ve bakım (A3 Monokrom Fotokopi Makinesi)

İstanbul, Türkiye – 11 Nisan 2019

KYOCERA ürünleri kullandığınız için çok teşekkürler.  Sizin de bildiğiniz üzere KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş., yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmanın gururunu yaşıyor.

Oldukça nadir olarak, 2010 yılında üretimi durmuş olan opsiyonel 250-kağıtlık kağıt besleyici PF-410’da (buradan itibaren kağıt besleyici olarak anılacaktır) aşırı ısınma (neticesinde duman veya ateş) olasılığı olduğunu tespit ettik.

Ürünü güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak üzere, kağıt besleyici PF-410 üzerinde ücretsiz olarak bir kontrol ve bakım prosedürü gerçekleştireceğiz. Neden olduğumuz sorun veya rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

Yukarıda belirtilmiş olan PF-410 kağıt besleyiciyi kullanan tüm müşterilerimizin, KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş veya ürünü satın almış oldukları bayi ile mümkün olan en kısa zamanda irtibata geçmelerini rica ediyoruz.

Potansiyel Arızalar ve Çözümler

 

OPSİYONEL KAĞIT BESLEYİCİ (PF-410)

Olay:Kağıt besleyicisini ana üniteye bağlayan konektörün, muhtemelen fotokopi makinesinin hareket ettirilmesi esnasında kırılması veya deformasyonundan kaynaklanan arıza nedeni ile oldukça nadir olarak kontrol panelinin bir parçası üzerinde anormal ısı meydana gelmektedir ve bu da dumana veya ateşe neden olabilir. Fotokopi makinesinin, v.s.’nin hareket ettirilmesi için kağıt besleyicisinin ana üniteden çıkarılması durumunda konektörde hasar ve deformasyon meydana gelebilmektedir ve normal kullanım esnasında bu durum ortaya çıkmaz

Çözüm: KYOCERA Servis Teknisyeni, bahsi geçen noktaya tedbir amaçlı parçalar takacaktır. Tahmini çalışma süresi: 5-10 dakika/ünite

OPSİYONEL KAĞIT BESLEYİCİ

Ürün Adı: PF-410

Seri Numarası: AHZ3 000001 ila AHZ3 322326

Bakım Parçaları

A3 monokrom fotokopi makinelerinin ve PF-410’nun üretiminin üzerinden yedi yıldan uzun bir süre geçtikten sonra üretimleri durduruldu. Bu gerçeğe rağmen KYOCERA, gerekli bakım parçalarını temin etmeye devam edecektir.

İrtibat

Herhangi bir sorunuz olması veya yukarıda bahsi edilen cihaz(lar)a sahip olmanız durumunda lütfen doğrudan satış temsilciniz ile veya aşağıdaki mail adresinden bizimle iletişime geçiniz:

rework@dtr.kyocera.com

öncesinde bu sayfadaki karşıdan yüklemeler bölümünde bulabileceğiniz formu doldurunuz.

KYOCERA Document Solutions Hakkında;

1959 yılında Japonya’nın Kyoto şehrinde kurulan KYOCERA şirketler grubu, seramik parçalar, güneş enerjisi panelleri, endüstriyel kesiciler, yarı iletken ve elektronik parçalar, LCD ekran ve dokunmatik paneller, telekomünikasyon ekipmanları, tıbbi malzeme, kimyasal malzemeler, fotokopi ve lazer yazıcı sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Mart 2018 itibariyle 1,557 milyar Yen (yaklaşık 12 milyar Euro) ciroya ve 75 bin 940 çalışana sahip KYOCERA’nın temel felsefesi doğayı koruyan, yaşam kalitesini arttıran ürünler geliştirmektir. 

KYOCERA grup cirosunun %23.4’üne (2,8 milyar Euro) ve dünya çapında 19 bin 750 çalışana sahip olan dünyanın lider dokümantasyon çözümleri üreticilerinden KYOCERA Document Solutions şirketi, uzun ömürlü parçalarıyla sunduğu düşük toplam sahip olma maliyeti ile müşterilerine yazıcılar, çok fonksiyonlu sistemler, dokümantasyon yazılımlarından oluşan ürün yelpazesini sunmaktadır. KYOCERA dokümantasyon ürünlerinin temelini oluşturan ECOSYS konsepti Ekonomi, Ekoloji ve Sistem kavramlarına dayanmaktadır. Uzun ömürlü parçalara sahip olan ECOSYS cihazlar bakım, yönetim ve sarf maliyetlerini içeren toplam sahip olma maliyetini minimuma indirirken, maksimum verim, dayanıklılık ve çevre koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.

KYOCERA Document Solutions Türkiye Hakkında;

Türkiye distribütörü Bilgitaş’ın yıllardır gösterdiği başarıyı geliştirip ileri taşımak için Kyocera Document Solutions, Haziran 2016 itibariyle ise şirketin tüm hisselerini satın alarak Kyocera Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. adı altında Türkiye’deki faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır.

Kyocera Document Solutions Türkiye, uluslararası tecrübesi ve maliyetleri azaltan, verimliliği artıran, çevreyi koruyan fotokopi, yazıcı, yazılım ve servis çözümleri ile Türkiye’deki satış kanalına daha da iyi destek, müşterilerine daha da iyi hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri veren kuruluşlarından birisidir. Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin raporlarına göre  Türkiye fotokopi pazarının lider markası KYOCERA’dır. Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim Şirketini gösteren İnterpromedya Bilişim 500 listesinde yer alan Kyocera Document Solutions Türkiye, ürün portföyünde bulunan çok fonksiyonlu fotokopi, lazer yazıcı ve yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği artıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği sertifikalarına sahip olan Kyocera Document Solutions Türkiye, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki ofisleri ve ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmet sunmaktadır.

Formu doldurduktan sonra lütfen bu e-posta adresine; rework@dtr.kyocera.com iletiniz.Scroll to top