Evde Güvende Kalmaya Devam Edin

17 Nisan 2020 Cuma

Corona virüsü bildiğiniz gibi tüm dünyada etkisini hissettirmiş durumda. Bazı insanlar Corona virüsüne ''Sessiz Felaket'' adını vermekte. Evet etrafımızda çok fazla şey gerçekleşiyor ama garip bir sessizlik bulunmakta. Hayatımız gerçekten değişti ve rutinlerimizden uzaklaştık. 

Rutinlerimizden uzaklaşmak bize bazı fırsatlar ve farkındalıklar da sağladı. En önemlisi, uzaktan da olsa ailelerimizle ve tüm sevdiklerimizle daha etkili iletişim kurmaya başladık. Bu süreçte, içimize dönerek hayatımızdaki bir çok şeyin aslında ne kadar da değerli olduğu anladık.

Çoğumuz belki de hep hayalini kurduğumuz home office uygulamasına geçtik. Bu sayede, hem uzaktan çalışmaya adapte olmaya başladık hem de iş arkadaşlarımızla yüz yüze iletişimin aslında ne kadar önemli olduğunun bilincine vardık. Home office uygulaması ile etkin iletişim kurabilmek için teknolojiyi çok daha yoğun kullanmaya başladık. 

Ama aslına bakarsanız home office uygulaması iki ucu keskin bir bıçaktır. Bu uygulama bize birçok kolaylık sağlamakla birlikte çalışma kalitemizi de düşürebilir. 

Bu yüzden evden verimli çalışmak için aşağıdaki 10 ipucuna göz atın ve evde çalışırken oluşabilecek baskı ihtiyaçlarınız için tıklayın.

Sadece kendinizin değil ülkemizin iyiliği ve sağlığı için evde güvenli kalmaya devam edin.Scroll to top