KYOCERA 2019’da da Türkiye A3 Fotokopi Pazar Lideri

09 Nisan 2020 Perşembe

KYOCERA Turkey; uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC'nin açıkladığı son verilere göre 2019 yılında A3 fotokopi makinelerinde Türkiye pazar lideri oldu.

A3 fotokopi makineleri segmentinde hem renkli, hem de siyah beyaz ürünlerde pazar lideri olan ve bu segmentte %20,7 toplam pazar payıyla ön plana çıkan Kyocera Turkey’in,  İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil haber hakkındaki görüşlerini şu şekilde aktardı;  

"A3 fotokopi makineleri, Kyocera Turkey olarak Türkiye pazarında liderliğimizi uzun yıllardır sürdürdüğümüz bir segment. Uzun ömürlü ve son teknoloji donanım ürünlerimizle bu alanda lider olduğumuz için gururluyuz. İlerleyen dönemdeki hedefimiz yenilik ve gelişim odaklı olup, pazar payımızı A4 fotokopi makinesi ve yazıcı segmentinde de benzer noktalara getirmektir. Bunların yanı sıra, yenilikçi vizyonumuz kapsamında geliştirdiğimiz ilk mürekkep püskürtmeli üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c ile mürekkep püskürtmeli yazıcı pazarında da gelişmeyi ve yer edinmeyi amaçlıyoruz. Yeni bir pazar segmentinde yer edinmeye çalışmak her zaman zorlu olmuştur. Bu süreçte mücadeleyi bırakmadan çalışmaya devam edeceğiz.” 

 

 Scroll to top