Kyocera’nın TASKalfa serisi 5 cihazı, odak noktası kaliteli ürünler olan BLI’dan “Dayanıklı” ve “Çok Tavsiye Edilir” ödülü aldı.

18 Mart 2020 Çarşamba

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera’nın TASKalfa serisi 5 çok fonksiyonlu fotokopi makinesi Buyers Lab (BLI) tarafından “Dayanıklı” ve “Çok Tavsiye Edilir” ödülü aldı. Kyocera’nın tutarlı kaliteye olan sıkı bağlılığı ödül getirmeye devam ediyor.

Buyers Lab’ın ABD test laboratuvarında test edilen ve ödül kazanan A3 renkli çok fonksiyonlu fotokopi makineleri: TASKalfa 2553ci, TASKalfa 3253ci, TASKalfa 4053ci ve TASKalfa 6053ci ve A3 siyah-beyaz çok fonksiyonlu fotokopi makinesi TASKalfa 6003i’dir.  Buyers Lab'ın günlük test kullanımı, sekiz saatlik iş günü boyunca günlük iş akışındaki kullanımı arttırmak için tasarlanmıştır ve test kullanımında farklı boyutlardaki dokümanlar kullanılarak tek taraflı ve dubleks modları denenmiş olup kısa, orta ve uzun çalışma süreleri test edilmiştir.

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera’nın cihazları test edildiğinde “son derece sağlam” ve “genel olarak güçlü bir seçim” olduğu kanıtlandı. 5 çok fonksiyonlu fotokopi makinesinin tümü dayanıklılık açısından 10 üzerinden 10 ve güvenlik açısından 10 üzerinden 9 puan aldı. Sonuçlar, ürünlerin güvenilirliğini, markanın tüm ürün yelpazesinden gelen ürünlerin zaman testine dayanabilmesini ve en iyi güvenliği sağlamasının yanı sıra yüksek kaliteli sonuçlar üretebilmesi gibi birçok açıdan güvenilirliği göstermektedir.

Cihazlar; tarama ve kopyalama hızı, ortalamanın üstünde maksimum kağıt kapasitesi, güvenilir ve yüksek kaliteli baskı gibi özellikler açısından mükemmeldir. Ayrıca, bu cihazlar kullanımı kolay web kullanıcı arayüzleri ile öne çıkmıştır; Kyocera’nın kullanıcıların özel ve gömülü uygulamalara bağlanmasını sağlayan HyPAS Platformu; hem Android hem de Apple cihazları için mobil baskı desteğiyle her yerden yazdırma olanağı sağlamaktadır.

Bu ödül, Kyocera'nın daha önce 3 cihazda (TASKalfa 9003i, 8003i ve 7003i) "oldukça dayanıklı" olduğu gerekçesiyle  kazandığı Buyers Lab Kış 2020 Fotokopi Makinesi Seçim Ödülü’nü takip etmiştir.

Bu ödül, Kyocera’nın 2020'ye güçlü bir başlangıç yapmasını sağlarken hem renkli hem de siyah beyaz fotokopi makinesi segmentinde bir endüstri lideri olarak konumunu sağlamlaştırmasına yardımcı oluyor. Kyocera'nın kurucusu Kazuo Inamori'nin söylediği gibi, “Yükseği hedeflediğimizde, enerjimizi bu hedefe odaklayabiliyoruz. Başarının anahtarı budur. ” Bu felsefe, şirketin ilk oluşum aşamasından bugüne kadar üretimden müşteri hizmetlerine kadar mükemmellik için çaba gösterdiği her departmanında mevcuttur.

Kyocera Turkey İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil konuyla ilgili düşüncelerini şu şekilde aktardı; Buyers Lab tarafından ödüllendirildiğimiz için çok mutluyuz. Ödül alan TASKalfa ürünlerimiz, müşterilerimizin maksimum çalışma süresi ve tutarlı kaliteden yararlanabilmeleri için özünde güvenilirlik ile tasarlanmıştır. Aldığımız bu ödül, müşterilerimize mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri sunabilmek için sürekli inovasyona olan bağlılığımızın bir ödülüdür.”

 

 

 

 

 Scroll to top