Basın Bültenleri

Kyocera, üstün baskı kalitesi sağlayan dört yeni uzun ömürlü, yüksek performanslı TASKalfa çok fonksiyonlu fotokopi makinesini piyasaya sürdü

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions Türkiye, her boyuttaki işletme için maliyet etkin ve üretken bir şekilde optimum performans sağlama konusunda uzmanlaşmış yeni mükemmel TASKalfa çok fonksiyonlu fotokopi makinelerini piyasaya sürdü.

DETAY BİLGİ

Kyocera, TASKalfa Pro 15000c ile mürekkep püskürtmeli üretim baskısı segmentine girerek baskıyı yeniden tasarlıyor

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions Türkiye, yeni bir iş alanına girerek mürekkep püskürtmeli ilk üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c’yi piyasaya sürmüştür. Bu gelişme, Kyocera’nın ürün yelpazesi çeşitlendirilmesindeki en yeni adımdır ve mürekkep püskürtmeli baskı kafası teknolojisi yaratılmasındaki zengin bir deneyimine dayanmaktadır.

DETAY BİLGİ

Baskının geleceği mürekkep püskürtmeli üretim yazıcılarında

İstanbul, Türkiye – 10.10.2019: Dünyada teknoloji gelişmeye devam ediyor ve şirketler de yatırım getirilerini optimize ederken inovatif özellikler sunabilmek için yeni yollar arıyor. Baskı dünyasında ise kimi zaman bunun elde edilmesi zor. Buna rağmen dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketi Kyocera Document Solutions Türkiye, potansiyeli ve karlılığı aynı anda en yüksek düzeye çıkartabilmenin yolunun mürekkep püskürtmeli üretim yazıcılarında olduğuna inanıyor.

DETAY BİLGİ

Kyocera 27 şirket genelinde enerji tüketimini azaltmak için Yeşil Perdeleri kullanıyor

Kyocera Document Solutions Avrupa, dünya genelinde sıcaklıklar arttıkça, Kyocera Şirketler Grubu bünyesinde bulunan, yenilikçi Yeşil Perdeleri stratejisinden faydalanan, ofislerde ve üretim tesislerinde iklimlendirme için kullanılan enerjiyi azaltmayı ve karbondioksit emisyonlarını absorbe etmeyi amaçlayan satış şirketlerinden biri olarak ön plana çıkmıştır.

DETAY BİLGİ

Kyocera TASKalfa serisi Buyers Lab Yaz 2019 Ödülü aldı.

Buyers Lab, beş adet Yaz 2019 Fotokopi Pick ödülü ile Kyocera'yı ödüllendirdiğini açıkladı. Bu ödüller Kyocera’nın TASKalfa ürün gamında üç renkli ve iki siyah beyaz çok fonksiyonlu fotokopiye verildi.

DETAY BİLGİ

Kyocera Document Solutions Türkiye, işletmelerin toplam sahip olma maliyetini düşürmek için yeni ECOSYS cihazlarını piyasaya sürdü

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions Türkiye, ECOSYS serisine ECOSYS P3260dn, ECOSYS M3860idn ve ECOSYS M3860idnf olmak üzere 3 yeni A4 siyah beyaz cihaz ekledi. 1 yazıcı (ECOSYS P3260dn) ve 2 çok fonksiyonlu fotokopiden (ECOSYS M3860idn ve ECOSYS M3860idnf) oluşan yeni cihazlar, işletmelere baskı hizmetlerini optimize etme fırsatı vererek onları mümkün olduğunca karlı işletmeler haline getirmektedir.

DETAY BİLGİ

Kyocera Document Solutions G20 Osaka Zirvesi 2019 İçin Çok Fonksiyonlu Yazıcı ve Yazıcı Tedarik Etti

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions, 28-29 Haziran tarihleri arasında Japonya Osaka’da gerçekleşen G20 Osaka Zirvesi 2019 için çok fonksiyonlu yazıcı ve yazıcı tedarik etmekten onur duymaktadır.

DETAY BİLGİ

Kyocera Document Solutions Türkiye, yeni kompakt A4 siyah beyaz yazıcılarıyla ofislere çevre dostu verimliliği getiriyor.

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions Türkiye, yeni A4 siyah beyaz ECOSYS serisi yazıcılarını piyasaya sürdü. Bu cihazlar şirketlerin güvenli ve verimli baskı almasına ve çevreye olan etkilerini önemli ölçüde azaltmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

DETAY BİLGİ

Kyocera Document Solutions Türkiye, Kyocera Grubu’nun 60. kuruluş yılını kutluyor

Kyocera Document Solutions Türkiye, yeni marka kimliği lansmanının ardından bağlı olduğu Kyocera Grubu'nun 60. yıldönümünü kutluyor.

DETAY BİLGİ
Scroll to top