Sinpaş GYO

İnşaat

KYOCERA güvenli baskı çözümleri maliyeti %40 düşürdü.

Sinpaş GYO, ofis ihtiyaçlarını tek bir marka altında toplayarak, güvenli yazdırma çözümü ile dokümantasyon maliyetini belirgin oranda azalttı.

Genel Bilgi

Sinpaş GYO, büyüyen gayrimenkul pazarı içerisinde tecrübesi ve uzmanlığıyla markalaşma yönünde atılan adımlarda öncü bir rol üstlenmektedir. 

Durum

Türkiye gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Sinpaş GYO, İstanbul’da yeni taşındıkları Sinpaş Plaza ile Ankara ve Bursa’da açılan ofislerindeki artan kadrosunun dokümantasyon ihtiyacını karşılayacak yeni yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi ürünleri arayışı içerisindeydi. Sinpaş GYO cihazları departman bazında kullanmak, hizmet kalitesini artırırken servis ve dokümantasyon maliyetlerini düşürmek istiyordu.

Çözüm

  • Sinpas GYO’nun kullandığı eski ürünlerin yerine KYOCERA TASKalfa 250ci, TASKalfa 2550ci, FS-3140MFP+, FS- 1370DN, FS-C2126MFP+, TASKalfa 3050ci, FS-C8520MFP modellerinden oluşan toplam 32 adet yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi konumlandırıldı.
  • Çoğu tek fonksiyonlu olan farklı markalardaki eski cihazlar kaldırılarak görüntü kirliliği,servis zorluğu ve yüksek masrafın önüne geçildi. Ofis içerisinde ihtiyaç duyulan yazdırma, kopyalama, tarama gibi fonksiyonlar KYOCERA çok fonksiyonlu
    fotokopiler ile tek bir çatı altında toplandı.
  • Sinpaş Plaza’daki KYOCERA cihazlara entegre edilen MyQ çözümü ile 
    kullanıcılar şifre verilerek güvenli baskı sistemi kuruldu. MyQ’nun “Follow Me” özelligi ile kullanıcılara bina içerisinde istedikleri yerden çıktı imkanı sağlandı. MyQ raporlama sistemi ile alınan çıktı sayısını kontrol ve analiz ederek gereksiz baskı maliyetlerini azaltmak mümkün hale getirildi.

Sonuçlar

  • KYOCERA yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi ürünleri ile birlikte MyQ çözümünün kullanılmasıyla sirketin dokümantasyon maliyeti %40 düştü.
  • KYOCERA Bilgitaş’ın hızlı ve konusunda uzman teknik servis kadrosu sayesinde hizmet kalitesi arttı.
  • Kullanılan renkli cihazların tatmin edici baskı kalitesi sayesinde, eskiden dışarıda yapılan baskılar şirket bünyesine çekilerek maliyet ve zaman tasarrufu sağlandı.


Müşteri Görüşü

"Sinpas GYO olarak hedefimiz artan kadromuzun dokümantasyon ihtiyaçlarını ortak kullanımda olacak çok fonksiyonlu
cihazlar ile karşılamak, dokümantasyon maliyetlerimizi azaltmak, hızlı ve kaliteli hizmet almaktı. Bu sebeple is ortağı
olarak KYOCERA Bilgitaş’ı seçtik. KYOCERA fotokopi ve yazıcılar ile beklentilerimiz karşılandı,ürünlere entegre edilen
MyQ güvenli baskı çözümü ile dokümantasyon maliyetlerimiz azaldı. Yüksek performanslı KYOCERA ürünler sayesinde kaliteli çıktı almaya başladık.”

Okan BALITATLI,  SINPAS GYO Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Scroll to top