NSi AutoStore

İŞ AKIŞILARINIZI İYİLEŞTİRMENİN OTOMATİK YOLU


Ofisiniz ne kadar iyi organize olmuş olursa olsun, faturalar ve diğer önemli ofis dokümanlar elinize çoğu zaman kağıt üzerine basılmış halde ya da iş akışınıza entegre etmenizin zor olduğu farklı formatlarda ulaşır. 

Çeşitli dokümanların iş akışlarınızla uyumlu formatlara dönüştürülmesi, kategorize edilmesi ve arşivlenip dizine eklenmesi gibi işlemler hem zaman alır, hem de işletmenize fazladan maliyet yükü getirir. Bu gibi süreçlerin etkili otomasyonu, işletme maliyetlerini azaltıp verimliliğinizi artırarak doküman iş akışlarınızı düzenler.  

NSI'ın hızlı ve etkili doküman yakalama yazılımı AutoStore, çalışanlarınızın üzerindeki idari yükleri hafifletir ve zamanlarını ve enerjilerini en iyi yaptıkları şeylere harcamalarına olanak tanır.

BIRAKIN AUTOSTORE SİZİN İÇİN ÇALIŞSIN

AutoStore; dokümantasyon süreçlerini iyileştirmek isteyen tüm işletmelerde, ihtiyaç duyulan her departmanda etkinliği artırmak amacıyla kullanılabilir.

Muhasebe departmanında AutoStore hem alacak, hem de borç hesaplarının takip ve kontrolünü kolaylaştırır.

Hukuk departmanında AutoStore güvenli ve kurallara uygun hukuki denetimi mümkün kılarak ve iş akışlarını optimize ederek etkinliği artırır. 

Sağlık hizmetinde AutoStore hasta bilgilerini tüm ilgili departman ve tesislerin güvenli ve hızlı biçimde ulaşabileceği ortak bir formata dönüştürüp elektronik doküman olarak saklayabilir. Bu şekilde hem zaman tasarrufu sağlanır, hem de sağlık personelinin verimliliği ve etkinliği büyük ölçüde artar.  

Bunlar yalnızca birkaç örnek - AutoStore'un işletmenize sağlayabileceği diğer avantajlar hakkında bilgi almak için bize şimdi ulaşın!

NSi AutoStore Avantajları

  • Manuel süreçleri azaltıp muhtemel hataların önüne geçerek verimliliği artırır.
  • Doküman iş akışlarınızı etkili biçimde otomatize eder ve iş süreçlerini basitleştirir.
  • Doküman depolama, arşivleme, veri girişi ve benzeri süreçlerin maliyetlerini azaltır.
  • Dokümanlarınızı hem güvenli, hem de ilgili yasal mevzuatlara ve şirket kurallarına uygun biçimde işlemenize ve saklamanıza yardımcı olur.
  • Dokümanların tüm gerekli alıcılara hızlı biçimde dağıtılmasına olanak tanıyarak idari iş akışlarını düzenler ve hızlandırır.
Scroll to top