SmartScan

Doküman taramayı kolay, etkili ve doğru hale getirin

SmartScan dokümanları kolay ve doğru bir şekilde taramanızı sağlayan bir HyPAS yazılım uygulamasıdır.  E-posta ve klasör gibi farklı hedeflere tarama yapmayı ve renkli mod veya dosya formatı gibi tarama ayarlarını tek bir tuşla değiştirmenizi sağlar. 

SmartScan MFPnizi firmanızın faks sunucusuna bağlanan bir faksa dönüştürür– maliyetli ağ kartlarına veya kendi faks hattına ihtiyaç duymaz. Firmanızın adres defterine giriş yapınca faks çekme sürecini kolaylaştırır.  

Eğer tarama modülü olmadan bir faks uygulamasına ihtiyacınız varsa, sadece faks ile alakalı özellikler sunan SmartFax yazılımımızı kullanabilirsiniz. 

HyPAS SmartScan Features

İş Zorlukları

 • Tarama ve faks için tüm doğru ayarları bulmak uzun sürebilir ve zor olabilir.  – Taramayı ve faks sürecini nasıl hızlandırabilirim? 
 • Geleneksel faks pahalı ve zor. – Nasıl daha tutumlu ve güvenilir bir şekilde faks çekebilirim?  
 • Tarama sonrasında dokümanları dosyalamak sıkıcı ve zaman alıcı.- Dokümanları direkt ait oldukları klasöre nasıl tararım? 

SmartScan ile Avantajlar

 • SmartScan kullanımı kolay ve zaman kazandıran, tarama ve faks için bir tıkla gerçekleşecek operasyonlar sunar. 
 • SmartScan merkezi faks sunucusuna ve adres defterine bağlanır, böylece MFPnin herhangi bir ekstra maliyet olmadan faks göndermesini sağlar ve yanlış işlem riskini azaltır.
 • SmartScan merkezi klasöre, kullanıcının ana klasörüne ve kullanıcının e-posta adresine direkt tarama yapar. 

Özellikler & Ayrıntılar

SmartScan cihaz üzerinde gömülü çalışır ve kurulumu kolaydır. Bir tarama dosyasının gönderilebileceği farklı seçenekler arasında seçim yapmayı herkes için kolaylaştıran sezgisel ve kullanıcı dostu ikonlar sistemi kullanır.

 • Faksa Tarama: merkezi bir faks sunucusu seçin ve adres defterinden numara seçin.
 • Klasöre Tarama: merkezi olarak dokümanlarınızı paylaşmak veya arşivlemek için ideal.
 • DFS Klasörüne Tarama: DFS ortamındaki bir klasöre tarayın.
 • E-postaya Tarama: manuel olarak bir e-posta adresi girin veya adres defterinden seçin ve e-posta aracılığıyla tarayın.
 • Kişisel klasöre veya e-postaya tarama: giriş yapan kullanıcılar kendi gizli network klasörüne veya e-posta adresine tarama yaparlar.  

SmartScan ile Faks

MFPyi şirketin faks sunucusuna bağlayarak, SmartScan büyük bir maliyet tasarrufu yapan bir potansiyel sunar. Bu iş için özel faks makinelerine gerek yoktur ve MFP pahalı faks network kartlarına yatırım yapmayı gerektirmeden walk-up faks olarak kullanılabilir. Dahili ve harici (LDAP) adres defterinin yanı sıra önek ve sonek dahil bir faks/posta sunucusu ayarları, konfigüre edilmesi kolay bir düzende yönetici tarafından önceden belirlenebilir. Faks özelliği aynı zamanda bağımsız bir uygulama olan SmartFax ile de kullanılabilir.

SmartScan Icon

İlgili Bağlantılar

DESTEKLENEN CİHAZLAR

Tüm HyPAS özellikli MFPler:

Tüm TASKalfa i cihazlar

FS-C2526MFP/ FS-C2626MFP; FS-3540MFP/ FS-3640MFP; FS-6525MFP/ FS-6530MFP; FS-C8520MFP/ FS-C8525MFP

*HyPAS özellikli cihazlar uyumlu bir harici depolama kartına ihtiyaç duyar.

DFS ortamına tarama bir sonraki cihazda desteklenmez, lütfen detaylar için dokümana bakınız.

Scroll to top