SharePoint Connector

MFPnizden direkt SharePoint uygulamasına ulaşın

Microsoft SharePoint doküman yönetimi ve online işbirliği için birçok işletme tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. SharePoint uygulamasında elektronik dosyaları saklamak kolayken, basılı dokümanları yükleme süreci birden fazla adım içerir: doküman her zamanki gibi taranır ve e-posta ile gönderilir, ismi değiştirilir ve sonrasında ilgili indeks bilgisi ile SharePoint uygulamasına kaydedilir.

KYOCERA SharePoint Connector bu süreci direkt MFPden SharePoint uygulamasına giriş yapmayı sağlayarak kolaylaştırır. Kullanıcılar MFP panelinde hesaplarına giriş yaparlar, indeks veriyi girerler ve dokümanı ilgili SharePoint kütüphanesine tararlar. Benzer şekilde klasörler arasında gezinebilir ve talep üzerine dokümanları yazdırırlar. Bu hem zaman kazandırır hem de kullanımı kolaylaştırır.

KYOCERA Cloud Connect Workflow

İş Zorlukları

 • Basılı dokümanları SharePoint uygulamasına kaydederken bilgisayarıma tarıyor, isim veriyor, yüklüyor ve indeksliyorum – daha hızlı bir yol yok mu?
 • SharePoint içerisindeki dokümanları bulmak her zaman çok zor –doğru dokümanı bulmayı nasıl kolaylaştırabilirim?
 • Şirketimizde bilgisayarı olmayan kullanıcı da SharePoint uygulamasına giriş yapabiliyor olmalı – bir bilgisayar olmadan SharePoint uygulamasına nasıl giriş yaptırabiliriz?

SharePoint ile Avantajlarınız

 • Zaman kazanın: Sharepoint Connector tek bir operasyon ile dokümanları direkt SharePoint uygulamasına taramanızı sağlar.
 • Metadata girişi: Paneldeki anahtar kelimeler gibi metadata girin ve dokümanınızı doğru yere kaydetmek için SharePoint kütüphanesinde gezinin.
 • MFPden giriş yapın: Bir bilgisayara ihtiyaç duymadan, çalışanlar SharePoint uygulamasına güvenli bir şekilde giriş yapabilir, kayıtlı dokümanları yazdırabilir veya yenileri yükleyebilirler.

Özellikler & Ayrıntılar

KYOCERA SharePoint Connector MFPniz ve SharePoint sunucunuz arasında çift yönlü bir bağlantı kurar. MFPnizden direkt olarak mevcut SharePoint doküman kütüphanelerine dokümanlar kaydetmenizi sağlar. Taradığınız dokümanları daha kolay aramak ve ulaşmak için isimlendirin ve indeksleyin. Kolayca doküman kütüphanelerini gezinin ve ihtiyacınız olursa yeni klasörler yaratın. Daha önce kaydedilen PDF ve TIFF dosyalarınıza ihtiyacınız olduğunda kullanışlı bir şekilde ulaşın ve belirli dokümanları ararken ful metin aramasını kullanın. Şirket çaplı bilgi ulaşımı için çoklu SharePoint sunucuları desteklenmektedir.

 • SharePoint’e tarama yapın – taranan dokümanları direkt ilgili SharePoint kütüphanesine indeksleyin ve tarayın.
 • SharePoint’ten yazdırın – SharePoint kütüphanesi içindeki dokümanlara MFPnizin panelinden ulaşın ve talep ettiğinizde yazdırın.
 • Kullanıcı doğrulaması – Kullanıcı verinizle SharePoint’e güvenli bir şekilde giriş yapın.
 • Hızlı arama – Ful metin arama indeksini kullanarak SharePoint içerisindeki dokümanları arayın.
 • Esnek – Etkili şirket çaplı işbirliği için çoklu SharePoint sunucularını destekler.
 • Dosya formatları – Yazdırma ve tarama için PDF ve TIFF formatları desteklenmektedir.

 

SharePoint Connector Icon

İNDİRİLENLER

İlgili Bağlantılar

SİSTEM GEREKLİLİKLERİ

SharePoint Connector en son HyPAS özellikli MFPleri desteklemektedir.

Destekleyen modellerin tam listesi için lütfen kullanım klavuzuna bakınız. 

 

Scroll to top