DocuWare

Entegre Doküman Yönetimi

Docuware Premium Kyocera Ortağıdır

DocuWare şirketinize gelişmiş içerik kontrolü sunar ve elektronik arşivleme araçlarını barındırır. Bu çözüm mevcut BT yapıları için gereken güvenlik ve birliktelik taleplerini karşılar ve iş yükünüzü hafifletir. O yüzden bugün işinizin daha ileriye gitmesi için dosyalarınızın potansiyelini ortaya çıkarın.

DocuWare mevcut BT yapılarına hızla girmek için tüm entegrasyon ve güvenlik özelliklerini karşılar ve böylece şirket uygulamalarının faydalarını artırır. Günümüzün ofis sektöründeki ve geniş şirket sistemlerindeki yaygın tüm kanıtlanmış standartları ve iş prosedürlerini destekler.

Ek olarak, Record Management özellikleri güvenli, kontrollü ve kullanıcı girişi yapılmış dokümanlar ve içeriğe ek olarak iyileştirilmiş iş akışı özellikleri sağlar. Web Content Management ve üniversal entegrasyon özellikleri ile DocuWare, güçlü ECM (Enterprise Content Management) için gerekli tüm bileşenleri sağlar.

DocuWare rahatlığı ve güvenliği vaat eder. Talepkar kullanıcılar kullanım ve idare kolaylığının yanı sıra elverişli özelliklerden de memnun kalacaklar.

Kullanıcıya Faydaları:

  • Sezgisel operasyon ve rahatlık
  • Kolay Yönetim
  • Mevcut ortamınıza kolay entegrasyon
  • Lokasyondan bağımsız mobilite ve veri erişimi
  • Değerli bilginizin optimum güvenliği
DocuWare Icon

DocuWare Hakkında

DocuWare (kuruluş: 1988) doküman yönetim yazılımının önde gelen firmalarındandır. Şirket, İngiltere, İspanya ve Fransa’daki ofisleri ile Germering/Münih ve New Windsor/New York’tan dünya çapında hizmet vermektedir. DocuWare yazılımı 70’in üstünde ülkede, 16’dan fazla dil seçeneği ile mevcuttur. Kurulum sayısı yaklaşık 10.000'dir - günde 100.000’den fazla kullanıcı DocuWare ile çalışır. Daha fazla bilgi için www.docuware.com

Scroll to top