KYOCERA Cloud Print

Buluttan cihazınız aracığıyla güvenli baskı alın

Bulut veya Google Cloud Print gibi servisler aracılığıyla baskı almak artarak popüler olmaktadır.
Şirketler fizikselden Bulut depolama ve Bulut çevrelerine geçmektedir. Bununla birlikte şirketler, çalışanlarının Bulut aracılığıyla ne bastığını nasıl izleyebilir? Ve en önemlisi, basılı dokümanlarının güvenliğini nasıl sağlayabilirler? 

İş zorlukları

  • Ofisim Buluta karşı hareket ediyor – Bulut baskının güvenli olduğunu ve bunu izleyebileceğimi nasıl öne sürerim? 
     
  • Bilgi güvenliği ve kullanıcı kimlik doğrulama işimiz için çok önemli– Bulut hizmetler gerçekten güvenli mi? 

Cloud Print ile Avantajlarınız

  • Bulut aracılığıyla baskı alın: Google Docs ve Google Apps aracılığıyla KYOCERA HyPAS™ yeteneği olan bir cihazdan kolayca dokümanlarınızı basabilirsiniz.  
  • Veri güvenliği ve kullanıcı kimlik doğrulama: Doküman güvenliğinizi ve kullanıcı takibini kullanıcı kimlik doğrulama ve tek oturum açma ile sağlayabilirsiniz.  

Özellikler & Ayrıntılar

Avrupa pazarının özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen KYOCERA Cloud Print, Google Cloud Print gibi Cloud hizmetleri aracılığıyla baskı almak için güvenli bir yol sağlar. PaperCut, Equitrac ve Safecom gibi kullanıcı kimlik doğrulama çözümleri ile entegre olarak, Cloud Print kullanıcı kimlik doğrulama ve tek oturum açma sağlar, kullanıcılar Bulut aracılığıyla herhangi bir KYOCERA HyPAS™ yeteneği olan bir cihazdan hızlı ve güvenli bir şekilde Google Docs ve Apps'lerinden baskı alabilirler.  

  • Buluttan baskı alın – PC, akıllı telefon veya tablet üzerindeki Google Docs veya Google Apps'den direkt olarak dokümanlarınızın baskısını alın.
  • Tek oturum açma –Tek oturum açma ve sorunsuz bir şekilde bulut aracılığıyla baskı almayı sağlamak için var olan kullanıcı kimlik doğrulaması ile Cloud Print'i entegre edin. 
  • Doküman güvenliği – dokümanlar Bulut aracılığıyla baskıya gönderilebilir; fakat kullanıcı cihaza kullanıcı kimlik doğrulama ile giriş yapana kadar serbest kalmayacaktır. 

Herhangi bir yerden & her yerden baskı alın

Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar gibi mobil cihazlar çalışma şeklimizi değiştirdi. Dokümanlarımız gitgide bulutta saklanıyor ve hatta paylaşılıyor.  KYOCERA, mobil ve bulut hizmetler dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza destek sağlar, baskı mobil cihazdan veya buluttan olabilir, aynı zamanda mobil çözümlerin güvenliği sağlanır. 

İNDİRİLENLER

İLGİLİ BAĞLANTILAR

DESTEKLENEN CİHAZLAR

Scroll to top