KYOeasyprint

BASKI İŞLERİNİZİ TEK TIKLA GERÇEKLEŞTİRİN

KYOeasyprint tüm rutin doküman çıktı iş akışlarını basitleştirir. KOBİ'ler için tasarlanan bu yazılım; en karışık baskı rutinlerini tek tıkla gerçekleştirilebilen işlemlere dönüştürerek verimliliği artırır. 

İdari iş akışları, sıklıkla farklı departmanlara farklı ayarlarla doküman gönderilmesini gerektirir. Bu süreçleri manuel olarak yönetmek zaman kaybına ve hatalara neden olur. 

KYOeasyprint, karmaşık doküman çıktı iş akışlarını otomatikleştirir. 

KYOeasyprint tek bir tıklamayla;

  • Dokümanı farklı departmanlardaki farklı cihazlara gönderir;
  • İhtiyaç duyulan farklı baskı kaliteleri ve/veya kağıt ebadları için farklı tepsilerden uygun kağıtları çeker; 
  • Her baskı işi için farklı sonlandırma seçenekleri kullanabilir (örneğin; zımbalama, delme, n-up ve benzerleri); 
  • Çıktılara farklı filigranlar, sabit sayfalar veya sayfa sonu işaretleri ekler; 
  • Dokümanı doğruca faks makinesine gönderir ya da dokümanı sunucunuzda arşivler. 

 

Ofis doküman iş akışlarını gecikme olmaksızın ilgili departmanlara gereken biçimde yönlendirebilmek, idari süreçleri hızlandırır. Bunun sonucu olarak verimlilik artar ve idari maliyetler azaltılabilir.

FATURA BASKISI

Faturaları tek bir adımda tüm ilgili birimlere gönderin

Müşterilere gönderilecek fatura ofis ortamında, arka kısmında Hükümler & Koşullar kısmı yer alacak şekilde basılır. Aynı zamanda faturanın bir kopyası, KOPYA filigranıyla işaretlenmiş olarak muhasebe departmanına doğrudan gönderilir, bir kopyası kontrol departmanında basılır ve bir kopyası da otomatik olarak PDF dosyası halinde arşivlenir. 

ÇOKLU ANTET BASKI İMKANI

Farklı niteliklerde dokümanlara antetinizi otomatik olarak basın

Pek çok markaya sahip olan ya da çok sayıda hizmet sunan şirketler, farklı işler için farklı içeriklere sahip antetli kağıtlara baskı yapma ihtiyacı duyabilir. KYOeasyprint, gerekli anteti her türlü dokümana otomatik olarak ekler ve böylece farklı antetli dokümanlar hızlı, pratik ve hatasız biçimde yönetilebilir. 

KOPYA BASIMI

İhtiyacınız kadar kopyayı otomatik olarak üretin

İstenen her dokümanın ihtiyaç duyulan tüm kopyaları bir veya birkaç yazıcıda basılabilir. Kopyalar otomatik olarak filigranlanabilir veya özel kağıda basılabilir ve ek formlar ya da metin eklenebilir. 

Özellikler ve Ayrıntılar

 • Baskı iş akışı otomasyonu – Sık kullanılan baskı iş akışlarını özel bir yazıcı kuyruğu olarak kaydedin ve karmaşık baskı işlerini tek bir tıklamayla gerçekleştirin. 

Geniş baskı seçenekleri – Bir baskı işinin çıktılarını farklı cihazlardan alın - hatta farklı kağıt tepsileri veya sonlandırma seçenekeleri arasından tercih yapın! 

Kopya basımı– Aynı yazıcının farklı kağıt tepsilerini ya da farklı bir yazıcıyı kullanarak herhangi bir dokümanın istediğiniz sayıda kopyasını otomatik olrak oluşturun. 


Özelleştirilmiş antetli kağıt ve formlar – KYOeasyprint'e herhangi bir düzenleme programı kullanarak oluşturduğunuz antet, logo, form ve metin şablonlarını kaydedin ve ihtiyacınız olduğunda bunları herhangi bir dokümana otomatik olarak ekleyin.  

Çoklu filigran basımı – Herhangi bir dokümanı ya da kopyasını uygun bir filigran ile kolayca özelleştirin – bu doküman ne türde ve hangi programda hazırlanmış olursa olsun.  

Kolay dağıtım – Dokümanları dijital arşivlere ve faks makinelerine otomatik olarak gönderin. 

KYOeasyprint Icon

İndirilenler

Ücretsiz Deneme Sürümü

  • KYOeasyprint Ücretsiz Deneme Sürümü

Sistem Gereklilikleri

Windows Vista
Windows Tarayıcı 2008/ R2 
Windows 7 / 8 / 8.1

 

Herhangi bir yazıcı veya MFP ile çalışır 

Scroll to top