KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS)

Bir Fotokopi, Yazıcı Kiralama Anlaşmasından Çok Daha Fazlası

Hemen Teklif Alın

MDS Nedir?

MDS; Kyocera'nın işletmenize özgü ihtiyaçları dikkatle analiz ederek baskı ve doküman iş akışı sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı hedefleyen detaylı, terzi usulü çözüm konseptidir. Klasik sayfa başı anlaşma sistemiyle karşılaştırıldığında, yalnızca fotokopi / yazıcı cihazlarınızı değil, tüm doküman çıktı yönetim süreçlerini ele alması ile ön plana çıkar.

  • Bilindik fotokopi kiralama / yazıcı kiralama anlaşmaları çoğunlukla büyük boyutlu A3 fotokopi makinelerini içerirken, KYOCERA MDS size ister masaüstü bir yazıcı, ister bir A4 fotokopi makinesi olsun, tüm cihaz seçeneklerini sunar. Böylece ihtiyacınız olmayan cihazlara yüksek kira bedelleri ödemezsiniz.


 

  • Sıradan sayfa başı anlaşma uygulamaları yalnızca baskı işlerine odaklanırken, KYOCERA MDS taramadan arşivlemeye, güvenlikten çevre korumaya tüm baskı iş akışı süreçlerinizi optimize eder. 
  • KYOCERA MDS, size baskı maliyetlerinizde %30'a varan maliyet avantajı yakalama fırsatı sunar. Faturalarınız eskisinden çok daha düşük olur.
  • Kyocera ile yapacağınız anlaşma aylık baskılarınızın hesaplanması ve ücretlendirilmesinin yanı sıra her tür baskı sorununuzu ortadan kaldıracak gelişmiş doküman çözümlerini, ileri kullanıcı yönetimi imkanlarını, filo optimizasyonunu ve üstün servis hizmetlerimizi de içerir. 

AZALAN BASKI MALİYETLERİ
Uygun maliyetli kiralık yazıcı / fotokopi makinelerimiz ve terzi usulü doküman çözümlerimiz ile baskı maliyetleriniz %30'a kadar azalır.

İŞ AKIŞI OPTİMİZASYONU
KYOCERA MDS ile iş akışlarınızın verimliliği ve kesintisiz çalışma süreleriniz artarken, IT departmanınızın iş yükü en aza iner.

GELİŞMİŞ DOKÜMAN GÜVENLİĞİ
Sağladığı yetki yönetimi ve kimlik doğrulama imkanlarıyla KYOCERA MDS, hassas dokümanlarınızı korur ve genel doküman güvenliğinizi geliştirir.

ETKİN KONTROL İMKANI
Maliyet etkin baskı süreçlerinin anahtarı, şeffaflık ve kontroldür. KYOCERA MDS ile çıktı süreçlerinizin her aşamasının kontrolü elinizde olur.

%30'a Varan Baskı Maliyeti Avantajları ve Daha Fazlası Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Ücretsiz MDS Raporunu Hemen İsteyin!

Talebinizi iletişim formumuzu doldurarak iletin, ücretsiz MDS raporunu e-postanıza gönderelim.

Fiyat Teklifi Almak Mı İstiyorsunuz?

MDS'i Bir De Müşterilerimizden Dinleyin

                       Diğer Başarı Öykülerimiz için tıklayın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel Verilerin Korunması ve Çerez Kullanımı sayfalarımıza başvurabilirsiniz.

Scroll to top