Print&Follow

HyPAS uygulaması Print&Follow ile daha yüksek etkinlik ve güvenlik

Acil bir baskı ihtiyacınız olduğunda dokümanı gönderdiğiniz cihazın birikmiş diğer işler ve/veya bastırılan büyük dokümanlardan dolayı meşgul olmasının nasıl can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Böyle durumlarda elinizde dokümanı, iki kez basılacağını ve esas yazıcının tepsisinde sahipsiz bir şekilde kalacağını bilerek, başka bir cihaza yeniden göndermekten veya önemli işinizi yazıcı müsait olana kadar bekletmekten başka çözümünüz kalmayabilir.

HyPAS çözüm platformu uygulamamız Print&Follow sayesinde bu tarz can sıkıcı durumlardan kaçınmanız mümkün. Print&Follow; baskı işlerinin tek bir cihazın hafızası yerine tüm cihazların giriş yapabildiği merkezi bir MFP sunucusu üzerinde saklanmasına olanak tanır. Bu sayede dokümanlarınızı basmak için ofisinizde müsait olan herhangi bir cihazda oturum açabilir, işlerinizi baskı sırası beklemeden ve veri güvenliğini tehlikeye atmadan gerçekleştirebilirsiniz. 

PinPoint Scan Process

İş Zorlukları

 • Doküman güvenliğini sağlamak ve çıktıların yazıcı tepsilerinde savunmasız bir şekilde kalmasını önlemek için yüksek maliyetli ve yer çok yer kaplayan masaüstü yazıcılar kullanıyoruz– Daha ekonomik bir çözüm var mı? 
 • Yazıcı meşgul olduğunda kullanıcılar genelde dokümanlarını başka bir cihaza tekrar yönlendirirler, bu da dokümanın iki kez basılması anlamına gelir–  Bu israf önlenebilir mi? 
 • Karışık doküman çözümlerini yönetebilecek bir Bilgi İşlem departmanına sahip değiliz– Küçük işletmeler için bir çözüm var mıdır?  

Print&Follow Avantajları

 • Güvenlik: Print&Follow SE ile donatılan ortak MFP sunucusu alternatif yöntemlere göre daha düşük maliyetli olmasının yanı sıra kişisel masaüstü yazıcılara eşdeğer bir güvenlik sağlar..
 • Esneklik: Arzu edilen tüm MFP'lerin sunucuyla bağlantısı sağlanabilir. Böylece kullanıcılar işlerini müsait olan herhangi bir yazıcıda oturum açarak kolayca gerçekleştirebilirler.
 • Sunucu yok: Uygulama ekstra bir sunucuya ihtiyaç duymaz ve Bilgi Teknolojisi departmanının kapsamlı ve sürekli desteğini gerektirmez..

Özellikler & Ayrıntılar

Print&Follow birçok KYOCERA MFPye kurulabilir. Sistemin çalışması için ekstra bir sunucuya gerek yoktur. 

 • Ekstra sunucu yok – Yönetici MFP'nin sunucusu tüm baskı işlerini depolar.
 • Kolay oturum açma – Kullanıcılar sunucuda depolanan baskı işlerine istedikleri cihaza PIN, şifre veya opsiyonel ID kart okuyucu üzerinden giriş yaparak ulaşabilirler. 
 • Güvenlik – Bilgi şifreleme ve kimlik doğrulama işlevleri; yalnızca kimliğini gerektiği biçimde doğrulayan kullanıcıların dokümanlarınıza erişebilmesini ve cihazlarınız üzerinde işlem yapabilmesini sağlar.  
 • Hızlı ve kolay – Uygulamanın basit kurulumu ve kullanıcı dostu arabirimi sayesinde Print&Follow herhangi bir kullanıcı tarafından zorlanmadan çalıştırılabilir. 
 • İş listesi – İşlerin baskıları alınana veya silinene kadar iş listesinde kalmaları çalışma ortamındaki esnekliği artırır.
 • Küçük işletmeler – Print&Follow uygulaması yazıcı filosu 5 veya daha az cihazla sınırlı olan küçük işletmeler için oldukça faydalıdır.

Print&Follow SE

Print&Follow SE; Print&Follow'un özellikle küçük şirket ve/veya departmanların ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla hazırlanmış temel bir versiyondur.  

Print&Follow AD

Print&Follow AD; Active Directory ortamında kullanılabilir ve uygulamaya tek oturum açma gibi ek fonksiyonlar katar. Bu versiyon aynı zamanda sisteme hangi kullanıcının hangi cihazı kullanabileceği gibi basit baskı kurallarının tanımlanmasına da olanak tanır. 

Print&Follow'un odağında veri güvenliği var

Dokümanlarınızın en yaygın saldırılara karşı en iyi biçimde korunduğundan emin olmak için ana yazıcınıza opsiyonel Data Security Kit'in kurulmasını da isteyebilirsiniz. Data Security Kit, hard disk üzerinde depolanan tüm veriyi etkin bir şekilde şifreler ve daha önce bir kere iş listesinden baskısı alınan ve/veya silinen verilerin güvenliğini "üstüne yazma" yöntemiyle garantiye alır.   

Print&Follow Icon

İndirilenler

Sistem Gereklilikleri

Tüm HyPAS özellikli KYOCERA MFPler

Uyumlu cihazların tam listesi için lütfen dokümantasyona bakınız 

Desteklenen Cihazlar

Scroll to top