Doküman İş Akışı Otomasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

16.11.2017

Doküman iş akışı, en basit ifadeyle, işin bir parçası olan dokümanların farklı görevlerdeki / yerlerdeki çalışanlar arasındaki dolaşımı olarak özetlenebilir. Doküman iş akışları işletmeden işletmeye farklılık göstermekle birlikte genelde dokümanların oluşturulması, incelenmesi, paylaşılması, onaylanması, güncellenmesi, arşivlenmesi gibi süreçleri içerirler.

 

>> Daha Fazla...

5 Yaygın İş Akışı Sorunu ve Çözümleri

15.11.2017

İş yerindeki verimsiz süreç ve prosedürler, zamanın en önemli değer olduğu rekabet ortamında karlılığı olumsuz yönde etkiledikleri gibi iş ve çalışan verimliliğini de düşürürler. Çözülmesinin son derece zor ve maliyetli olduğu düşünülen pek çok iş akışı probleminin üstesinden iyi bir planlama, akıllı yatırımlar ve doğru iş akışı çözümleri ile gelmek mümkün.

 

>> Daha Fazla...

Ofislerin "Az Kağıtlı" Geleceği

19.09.2017

 

KYOCERA Document Solutions Avrupa Başkanı Takahiro Sato; dijitalleşme çağının en çok tartışılan kavramlarından “kağıtsız ofis” yapısını, %100 kağıtsız çalışmanın mümkün olup olmadığını ve MFP’lerin dijital dönüşümde üstlendiği rolü ITPRoPortal internet sitesi için kaleme aldığı makalede değerlendirdi.

 

>> Daha Fazla...

KYOCERA Hizmet Ödülleri 10. Yılında

02.08.2017

2008 yılından bu yana Kyocera kalitesinin ayrılmaz birer parçası olan yetkili iş ortağı teknisyenlerimizin ödüllendirilmesi amacıyla verilen KYOCERA Document Solutions Europe B.V. (Kyocera) Hizmet Ödülleri bu yıl 10. kez düzenleniyor. 2017 KYOCERA Hizmet Ödülleri Türkiye’deki iş ortaklarımıza bağlı teknikerlerin yarışmaya ilk kez katılması açısından büyük önem taşıyor.

 

>> Daha Fazla...

Ofisinizde Kağıt Tüketimini Azaltacak 10 Yöntem

27.07.2017
 

Kağıtsız ofis kavramını duymuş muydunuz? Dijitalleşmenin hem günlük hayat, hem de iş hayatı üzerindeki etkilerinin yoğunlaşması ve dijital dönüşüm kavramının gündemimize girmesiyle bireyler ve organizasyonlar artık işlerini hiç kağıt kullanmadan halletmekten bahsediyorlar. Ancak yine de istisnasız her gün kullandığımız bu ürüne olan bağımlılığımızın ortadan kalkması için önümüzde uzun bir yol var.

 

>> Daha fazla...

İşletmelerde Dijitalleşme

24.07.2017
 

Dijital devrimin gerçekleştiği kesin, ancak bu durum işletmeler için ne anlama geliyor, işletmelerin dijital dönüşümde hangi noktaları göz önünde bulundurmaları gerekiyor? KYOCERA Document Solutions Europe Başkanı Takahiro Sato; dijitalleşmenin gerçek anlamını ve işletmeler üzerinde yaratacağı etkiyi değerlendirdi.

 

>> Daha fazla...

Kağıt Tüketimi Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

19.07.2017
 

İş hayatında her gün masalarımızdan geçen yüzlerce, hatta binlerce kağıdın çevreye ne ölçüde zarar verdiğini hiç düşünmüş müydünüz? Ya da neden dünyanın önde gelen firmalarının dijital dönüşüm çerçevesinde “kağıtsız ofis” kavramını iş akışlarına entegre etmeye çalıştıklarını?

 

>> Daha fazla...

Her zaman sizin bakış açınızdan

02.06.2017

Müşterilerimizin iş hayatına ve mümkün olduğunca çok kişiye kullanıcı dostu
doküman cihazları ve hizmetleri sunarak katkıda bulunmayı diliyoruz.
Her müşteriyi en iyi şekilde anlamak ve daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için kullanıcı merkezli ürünler geliştiriyoruz.

 

>> Daha Fazla...

KYOCERA ile Akıllı Ofisler Nasıl Yaratılır

17.03.2017

 

Günümüzde küresel rekabet şirketleri verimli, yenilikçi ve yaratıcı olmaya zorlamaktadır. Bu durumda başarılı olmanın yolu da çalışanların motivasyonunu, çevikliğini ve iletişimini en üst düzeye çıkartıp, devamlı kılacak Akıllı Ofis’lerden geçmektedir. KYOCERA, Akıllı Ofis'ler için sayısız çözüm önerisi sunuyor. 

 

>> Daha fazla...

Dijitalleşme Yarışı

16.03.2017

CIO'lar söz konusu olduğunda her zaman verilen mesaj: En zorluk çektikleri süreç, tüm süreçlerini dijitalleştirme süreçleridir. Peki neden bu kadar zor? Çünkü sistemleri planlama, satınalma, entegre etme ve yönetme hem karmaşık hem de zaman kaybettirici. Ancak zaman daralıyor, CEO'lar BT müdürlerinin üstüne, etkinliği artırmak ve masrafları ksımak için gittikçe daha fazla baskı uyguluyor. Bu yüzden birçok CIO, dijitalleşme peşinde....

 

>> Daha Fazla...

Scroll to top